Qen stani

1 EUR

Shitet nga: Geri 17 Maj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten qen stani cift kulisha mosha 2.5 muajsh te vaksinuar.Shum te mir per ruatje territori dhe shum te egerr.cmimi disk
Leaflet
Në fillim