Qen stani

100 EUR

Shitet nga: Albi 26 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qen stani femer mosha 1,5 vjec shum i mir per ruajtje territori dhe shum i egerr.
Leaflet
Në fillim