Qen spins

100 EUR

Shitet nga: brigi 11 Sht 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
shiten kelysha te rraces se paster spins te vaksinuar dhe me kokrat kan dal ne date 23 korrik 2018jan meshkuj femra u shit
Leaflet
Në fillim