Qen PitBull

150 EUR

Shitet nga: Andi 19 Jan 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qen pitbull i mbajtur ne shtepi, i edukuar dhe shume i paster. 1 vjec femer
Shitet per arsye emigrimi
150 €
Leaflet
Në fillim