Qen pincher chihuahua mix kone

200 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pet shop vlore 19 Gush 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Rraca:pincher chihuahua mix (kone).
Mosha:10 muajsh.
Kontrolli:Nga te gjitha parazitet e demshme.
Shume I ndjeshem nga macet dhe kafshet e tjera shtepiake gjithashtu dhe nga njerzit.
Cmimi:200 mije leke te vjetra
Pet shop vlore
0692274678
Leaflet
Në fillim