Qen pastor gjerman femer

180 EUR

Shitet nga: Albi 08 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Pershendetje shpall ne shitje nje qen pastor gjerman I zi 2 muajsh femer esht rrac e paster 100% dhe shume camarok neqoftese jeni
te interesuar na shkruani ketu ne messenger faleminderit per mirekuptimin😊😊
Albi
Leaflet
Në fillim