Pitbulla

150 EUR

Shitet nga: Kristian Saliaj 19 Qer 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten pitbulla 100% te paster. Shum te mir per teritore dhe shum te degjuar.Kulishat kan lindur ne 2 qershor fotot flasin vet.Te interesuarit te kontaktojn sa me shpejt.
Kristian Saliaj
0698521048
Leaflet
Në fillim