Pitbull

150 EUR

Shitet nga: Andi 18 Jan 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet pitbull femer thuajse 1 vjec, gati per ciftim. E edukuar dhe e paster. E rritur si kafshe brenda shtepise
Shitet per arsye emigrimi
Vetem telefonata nga adhuruesit e saj!!!
Leaflet
Në fillim