Pitbull mashkull 2 vjec

150 LEK

Shitet nga: gjyzeljano 05 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet pitbull mashkull 2 vjec I ardhur nga jasht . I Mir per territor dhe ambjent shtepie
Shitet ose nderrohet vendi vlore

Per m shume 0699568397
gjyzeljano
00355699568397
Leaflet
Në fillim