Pitbull black nose

150 LEK

Shitet nga: safet 25 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten kelyshe pitbulli 2 muajsh te vaksinuar dhe zverminuar te pajisur me libreze shendetesore 100% gjak i paster 6 meshkuj 1 femer
Leaflet
Në fillim