PINSCHER

15 000 LEK

Shitet nga: xhuljo 31 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
3 Pinscher-a në shitje,2 femra dhe 1 mashkull...Jan 2 muajsh,preferohen per tu mbajtur në apartament,origjinal dhe me një madhesi maksimale deri në 3 kg,janë shumë të zgjuar dhe të dashur,Pinscherave u është bërë vaksina e parë dhe kokra e sverminimit.
Leaflet
Në fillim