jap kelysh per adoptim

0 LEK

Shitet nga: kelysh 09 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
jap kelyshin femer 3 muajshe me emrin Blanca per adoptim, eshte mix racash, shume e dashur me femijet dhe aktive.
E jap pasi nuk e mbaj dot, ndodhet ne zonen e Ujit te Ftohte Vlore

Mund ta sjell dhe ne TIRANE

tag : qen, pastor, belg, pitbull, rotwailer makine
kelysh
0693291136

Viber:
ilia

WhatsApp:
0693291136
Leaflet
Në fillim