Chihuahua

99 EUR

125 EUR

Shitet nga: shitet 30 Maj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten 2 kelyshe 45 ditesh femer dhe mashkull te vaksinuar. Kryqezim ndermjet Pitbull pincher dhe Chihuahua rraca te pastra. Nuk zhvillohen me teper se 4kg. Cmim i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim