Pitbull - rrace e pastrr 100% !

150 LEK

Shitet nga: Sidi 09 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
E rritur n shtepi me pasaport t gjitha vaksinat dhe librez veterinare
Leaflet
Në fillim