Pitbull mashkull

150 LEK

Shitet nga: edison 03 Sht 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
shitet super pitbull mashkull tigrato per ndeshje dhe me komand per roje shtepie cmim i arsyeshem
Leaflet
Në fillim