Kelysh pitbullash 1 muajsh

0 LEK

Shitet nga: Toni 04 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
pitbulla ngjyr te zez .5 femra dhe 4 mashkuj .
Leaflet
Në fillim