Shitrt

50 EUR

Shitet nga: Kadri 06 Shk 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qeni belgian molinois 100% i paster 1 muajsh femer shum shum intelixhent dhe i zjuar dhe i dashur me femijet shitrt urgjent per arsye emigrimi 50 euro i diskutshm 0694841423
Leaflet
Në fillim