Published: Korr 16 2018 02:55

Shitet qeni!

LEK

Published: Korr 16 02:55
Views: 2
Shitet qeni!Qeni eshte rrace Laburador eshte shum i dashur me njerzit dhe femijet,nuk eshte fare agresiv i stervitur dhe shume intiligjent..mosha 6 vjeç..Mashkull.Shitet per arsye se nuk ka kush ti sherbeje.Çmimi 50 mij lek te vjetra.tel.0696246340
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0696246340

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information