Shitet okazionnn!! Qen pastor

100 EUR

Shitet nga: Xhevahir Shehu 20 Sht 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitete pastor gjerman 18 muajsh me vaksina te rregullta,eshte marre 1 muajsh eshte rritur per merak,shitet se ska kush kujdeset eshte shume miqesor me familjarët dhe shum i egër per te panjohurit shitet 100 €.Vetem per arsyje se kam nderru shtepii kam kalu ne pallat e s'kam ku t'a mbaj.me duhet qe t'a nxjerri sa me shpejt
Esht super super qen
Xhevahir Shehu
355686118057
Leaflet
Në fillim