Rracat me te mira te PITBULLAVE i gjeni vetem te..

0 LEK

Shitet nga: Ani 29 Maj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
SHES KLYSHA PITBULLI SUPER GJAK AMERIKAN PITBULL TERRIER
KLYSHAT JAN TE SHENDETCEM DHE TE KONTROLLUAR TE VETERINERI
EXPERIENC MBI 7 VJET NE SHITJEN E PITBULLAVE SI BRENDA TIRANES ASHTU EDHE NE TE GITH QYTETET E SHQIPERISE E JASHTE TREVAVE SHQIPTARE SI (KOSOVE ,MAQEDONI ,GREQI )
KONTAKTONI NE WHATS UP ose VIBER NE NR E CEL: 0662133336 !!

Leaflet
Në fillim