Publikuar: Mar 26 2023 05:23

Porosit qenin tuaj te preferuar

Publikuar: Mar 26 05:23
Shikime: 1038
Porosit cilendo racë te qeneve apo Macave dhe ne nje kohe prej 3 ditesh do ta keni ne shtepine e juaj , Qente shiten te pastruar nga parazitet te Vakcionuar dhe gjjthashtu kane kontrollat Shendetesore , racat qe mund ti porositni jane si ne vijim . ⤵️

-Samoyed, Mini spitz (Gjerman spitz) , Juck Rusell Terier, Shit zu, Chihuahua, Shar Pei, Pug Mops, Rotweiller, Dogo Argentino, Cane Corso, Doberman, Alabai (Aziat), Kangall turkey , Maltese (Maltezer), Akita American, Akita Japonez (Akita Inu), Cau Cau (Chow Chow), French Bulldog, English Bulldog, Pomeranian ( Pomerian), Beagle, Golden Retriever, Husky, Labrador (Golden, Brown, Te zi,), Bison Frise, Morki, Corgi, Border Collie, Poodle toy, Yorkshir Terier, Boston Terier, Dalmatin, Caucasian, Cocker Spaniel, Pinscher, Belg Pastor (Malinois), Gjerman Pastor(Vuqjak), Lagoto mercedes Romanjolo, Sharrit, Boxer (Bokser), Bordoska Doga, veture ,Snaucher, Bison Havanese, Shiba Inu, Mastif, Saint Bernard, Maltipoo edhe tjera.

+38349696917 Viber apo Whattsap
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1038
+38349696917

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione