Publikuar: Korr 07 2022 11:59

Pomeranian fox

EUR

Publikuar: Korr 07 11:59
Shikime: 1408
Shitet qenush i rraces pomeranian fox.. aktualisht eshte 60 ditesh.. eshte rracë e paster..super bukuri dhe super kualitet..ndër racat më të bukura dhe më të zgjuara të qenve shtëpiak..trup nuk hedhin..trajtohen ndaj parazitëve të brendshëm dhe të jashtëm..i vaksinuar dhe i pajisur me kartel/pasaporte.. jan te gatshëm për prenotim..për me shum info kontaktoni ne nr e tel +355693555508
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione