Kolibe per qen te medhenj 70 mij lek

Shitet nga: Xxx Sot 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Permasat
100x75 dhe 1 meter lartesi
te lyer kundra kalbezimit lageshtires
Vnd tiran porcelan
Transport nuk bej
kolibet behen me porosi
Flm
70 mij lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim