Klysh Pastor Gjerman

0 LEK

Shitet nga: Astori-Team 25 Nën 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
Ne shitje klysh Pastor Gjerman ne fermen Astori Team e vetmja ferm qe miret me kultivim Pastorve Gjerman dhe garon ne gara Nderkombetare.Gjindemi ne Prishtine-Kosove.Ne shitje klysh te kualitetit te larte.Klysht posedojne dokumentacion komplet,te vakcinuar dhe te pastruar nga parazitet .Prinderit jane me tituj te shumt ne gara jasht Kosoves.Ne dispozicion meshkuj (250euro) dhe femer (200euro). Per me teper shiqon Web Faqen e kultivueses: www.astori-team.webs.com Si dhe video e kultivueses Astori Team ketu:ne kete emision ferma jon fillon nga minuta e 17:20 http://www.youtube.com/watch?v=ps5PGfIbxjM
Per info(viber-WhatsApp) +38344 178 084 dhe +38344 559 588
Astori-Team
+38344178084
Leaflet
Në fillim