Publikuar: Mar 19 2023 07:44

Këlysh Sharri (Deltar ilir)

Publikuar: Mar 19 07:44
Shikime: 472
Ne shitje kelyshi Sharrit femer origjinal deltar ilir. E vaksinuar 2 here dhe e pastruar komplet nga parazitet, mosha 6 muajshe, me date 18 mars 2023 ju vendos edhe çipi si dhe vaksina kunder terbimit. Per ma shume info rreth tyre dhe prinderve dhe karakterit te tyre telefononi ne +38345913911 (Whatsapp, Viber) ose ne facebook emri Haki Koci. Ose mund te vini edhe live ti shikoni. NE FOTO ME POSHTE MUND TI SHIHNI DHE PRINDERIT E SAJ.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
472
+38345913911

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione