Kelysh Husky

15 000 LEK

Shitet nga: Mikel 28 Nën 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet kelysh husky 1 muajsh e 2 jave . Shume i dashur dhe i bindur . Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim