Keelysh akita ini

Shitet nga: Qen ne shitje Qen ne shitje 08 Nën 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kelysh akita inu
Garanci maksimale e rraces dhe e anes shëndetësore
Kelyshet jane ne gjendjeshum te mire shëndetësore
Dhw jans gati per familjen e re
Per me shum me shum na kontaktoni ne instagram dog_shop_fushkruje ose tel 0694872144 viber dhe whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim