Publikuar: Shk 06 2023 11:56

GERMAN SHEPHERDS - origjinë kampione - përzgjedhje e shkëlqy

Publikuar: Shk 06 11:56
Shikime: 88
BARINJET GJERMAN - për çiftëzim dhe shitje, me çmime të ndryshme!

Qentë janë me origjinë kampione, pasardhës të kampionëve të botës. Gazetat flasin vetë:
Tell vom Ghattas, Asap vom Aldamar, Cyrus vom Osterberger-Land, Cronos del Seprio, Groovy di Casa Massarelli, Risco vom Suentelstein, Freddy von Modithor, Nero von Ghattas, Figo vom Nordteich, Vegas du Haut Mansard von Pech, Remo Arleta. . .

Qentë janë mikroçipe, vaksinuar dhe dewormed.

Linja e gjakut superiore. Çmime të drejta!

Një përzgjedhje e madhe e qenve, meshkuj dhe femra të të gjitha moshave.

Ne nuk shesim qen pa letra, nuk u përgjigjemi mesazheve të PK-së.


Kontakt: +381638979980 (mobil/viber)

Serbisë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
88
+381638979980

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione