Border collie

600 EUR

Shitet nga: Xxx 11 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
Border collie, nji nga rracat me inteligjente dhe shum paqsore, mund te sterviten dhe te marin komanda.
Na ndiqni ne pet_store_tirana1
Leaflet
Në fillim