Publikuar: Nën 10 2021 01:35

Këlyshët mahnitës Jack Russell

Publikuar: Nën 10 01:35
Shikime: 39
Këlyshët mahnitës Jack Russell
Ata janë socializuar mirë në një familje të zënë, kështu që do të ishin shumë të përshtatshëm në një mjedis familjar. Ata janë të gjithë shumë lozonjarë me temperamente të bukura. Ata janë kontrolluar nga veterineri dhe do të mikroçipohen. më kontaktoni tani për më shumë informacion ..whatsapp (+33605741995)
viber(+33753420023)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione