Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise

Shitet nga: Nandi 16 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Kafshet shtëpiak : Qen
Dy aziate, mashkull femer nga 6 muaj.Gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata qe e njohin racen dhe gjakun e Rusise
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim