Shes pastore gjermane rrac e paster 2 muajshe

140 LEK

Shitet nga: Fatjon 24 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Lushnjë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes femer pastore gjermane rrac e paster 100 perqind , 2 muajshe 2 vaksina te bera , nr telefobit 0672085804 *Whats upp dhe Viber*
Leaflet
Në fillim