Qen maremmano Abruzzo

Shitet nga: Qen Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lushnjë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen maremmano Abruzzo I pershtatshem per ruajtje territori,magazina,bageti, vila dhe ambiente te vogla,rrace shum e paster dhe shum inteligjent,pesha max arrin deri ne 45 kg.femra ka 45 dite qe ka lindur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim