Shitet qen maltez mashkull

Shitet nga: Nik 10 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qen maltez mashkull . 1 vit.. ngjyra e bardhe. E shes pasi jetoj ne apartament dhe nuk e mbaj dot me... shume i dashur e lozonjar. i kam bere personalisht te gjitha vaksinat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim