Shitet klyshi

Shitet nga: Gjergj 20 Dhj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi mashkull sharrit 10 muajsh agresiv per njerzit
Shkon dhe me bageti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim