Shitet Kelyshi eshte origjinal 100% dhe shum i mir

Shitet nga: Besim 23 Tet 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kelysh sharri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim