Rotwailer

Shitet nga: xxxxx 13 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kerkoj Rottwailer. Qeni te jet mbi 5 muaj. Te jet i bukur dhe i eger. Te jet i but me te familjes......Me kontaktoni ne whatsapp Jo telefonataaaaa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim