Qeni i sharrit

Shitet nga: Besim 23 Tet 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shum i eger dhe i mir per roje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim