Qen Spitz

Shitet nga: Brisjan 05 Sht 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qen Spitz

Gjinia Femer

1 vjeqe

Me gjitha vaksinat e kryera ne koh

Qeni esht shum e bukur dhe e zgjuar

Shitet per arsye se nuk kam vend ku ta mbaj

Cmimi shum i arsyeshem

Kontakt 0682071007
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim