Qen Pastor Gjerman

Shitet nga: vali 17 Tet 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Nderroj Pastor Gjerman gjinia mashkull 18 muajsh ne gjendje te mire fizike dhe i paster nga ana shendetsore. E nderroj me pastor gjerman femer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim