PiT Bull

Shitet nga: ss 10 Dhj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 2 klyshe ( American pitbull terrier )
RReth 2 muajsh njeri mashkull dhe tjetri femer ....||
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim