keslusha 2 javeve

Shitet nga: andi 05 Maj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
kemi 4 kelusha te vegjel por me pamundesi per ti mbajtur te gjithe duam ti japim ne familje qe mund te kujdesen per to. Jane te shendetshem dhe shume miqesore. ju lutem kontaktoni .. jemi ne manati lezhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim