Jack Russel ✔️✔️✔️

Shitet nga: Preng 28 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen jack Russell 11 muajsh ,12kg I vaksinum dhe me liber shendeti shitet ne Lac. Kjo lloj race eshte shum e zgjuar dhe mund te stervitet dhe per gjueti. Ka shum energj dhe i pelqen me leviz dhe me loz . Esht I Mir per femjet dhe per kujdestar shtepie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim