Husky haski hasky per ciftezim

1 EUR

111 EUR

Shitet nga: Lezhe 14 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Kafshet shtëpiak
Qen
Kam husky femer 2 vjece me pashaport dhe desha ta ciftezoj nqs ka kush husky mashkull te me shkruaje ne whats app dhe flasim
Leaflet
Në fillim