Chow Chow i Bardhe Mashkull

0 EUR

Shitet nga: Aqif Poka 04 Maj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet ose nderrohet Chow Chow i Bardhe ( white ) Mashkull Me te gjitha pashaportat ( mundesh ta marresh dhe jashte shtetit ) Shume i degjueshem ( kur i jep per te ngene pa i thene HA nuk leviz fare nga vendi as nuk ha , po ashtu ULU etj .. Ose nderrohet ( me shkruanj ne watsap cfare keni per nderrim !!!)
Aqif Poka
0693404239
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione