Published: Korr 14 2018 08:03

Qenushe

LEK

Published: Korr 14 08:03
Views: 2
MIKA esht shum e zgjuar dhe shum e dashur, te fal vetëm dashuri dhe esht shum lozanjare.
Te gjitha vaksinat i jan bere ne datat fikse dhe jane te shenuar ne librezën e saj
Cmimi; 15 000 lek
Cel; 069 62 03 100
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0696203100

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information