Published: Korr 14 2018 07:43

Qenushe (MIKA)

LEK

Published: Korr 14 07:43
Views: 2
Mika esht 6 muajshe. I jane bere te gjitha vaksinat dhe i jane shënuara te gjitha ne librezën e saj.
Esht shum e zgjuar dhe shum e dashur. Te fal vetëm dashuri, dhe esht shum e bindur.
Çmimi 15000 lek
Tel; 069 62 03 100
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0696203100

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information