Kafsh shepijak

500 EUR

Shitet nga: ermal leka 02 Pri 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Kafshet shtëpiak
Qen
shes qen aziatik super e shes pera rsyses e kam 2cop dhe me zihen njeri me tjetrin prandaj mosha 1vjes e 5 muaj qmimi asht i dishkutuar..
ermal leka
0683199741
Leaflet
Në fillim