Qen Maremmano

150 EUR

250 EUR

Shitet nga: Qen Maremmano Sot 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Kafshet shtëpiak
Qen
Kemi klyshe te rraces Maremmano abruzo,shum inteligjent dhe i dashur ,eshte sa qeni i sharrit ose Pak me i madh ,i pershtatshem per ruajtje territori,shtepi,magazina ,vila dhe bageti.gjatesia arrin 80 cm dhe peshon 75 kg.kelyshet jane te vaksinuar
Qen Maremmano
0694553262
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione