Puppies maltez në dispozicion

130 EUR

Shitet nga: paolaguimarez 08 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Has
Kafshet shtëpiak
Qen

Këta puppy mrekullueshëm maltez janë aq të vogla dhe të bukur. Pallto e tyre e përsosur e trefishtë është e mahnitshme e butë dhe e pastër. Puppies tona malteze janë shumë të lumtur, të shëndetshëm dhe të gjallë dhe duan të japin puthje dhe përqafime. Të gjithë janë të regjistruar dhe vijnë me dokumente, çertifikatë shëndetësore dhe ne gjithashtu japim një garanci shëndetësore një vjeçare dhe një kontroll të lirë të vet
paolaguimarez
76584521

WhatsApp:
+447520606455
Leaflet
Në fillim